Suluboya - Murat Bakır

44 x 31 cm kağıt üzeri suluboya eser.

Suluboya - Murat Bakır

  • 1.250,00TL

Lütfen Dikkat

Belirtilen fiyat sadece eser içindir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Eserleri, firmamızın özel anlaşmalı olduğu Aras Kargo ile göndermekteyiz. Eseri satın aldıktan sonra kargo ücretini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Eserin, kendi tercih ettiğiniz başka bir kargo firmasıyla gönderilmesini isterseniz, eseri satın alırken lütfen kargo firmasının adını belirtiniz.

Murat Bakır Kimdir

1981 yılında Diyarbakır‘da doğdu. Lise öğrenimini Antalya Koleji Fen Lisesi'nde tamamladı. 2002 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 2003 yılından bu yana Antalya ve İstanbul‘da uluslararası çapta birçok projede görevler aldı.


Çocukluk yıllarından bu yana kendisi için bir tutku olan resim çalışmalarına 2012 yılından itibaren profesyonel bir şekilde devam etti. Türkiye‘nin önemli ressamlarının liderlik ettiği workshoplara ve eğitimlere katıldı. 2014 yılında IWS ‘in (International Watercolor Society) düzenlemiş olduğu suluboya resim yarışmasında ulusal kategoride Türkiye 1.liğine layık görüldü. Aynı yıl Kapadokya‘da düzenlenen IWS Suluboya Bienali‘nde uluslararası çapta ilk karma sergisine ve 2015 yılında Fabriano Kagıt‘ın İtalya‘da düzenlemiş olduğu karma resim sergisine katıldı.