Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Suluboya - Sefa Orcan

Suluboya eser.

28x36 cm

Çerçeveli 40x50 cm


Suluboya - Sefa Orcan

  • Sanatçı: Sefa Orcan
  • Eser Kodu: SOSR012
  • Stok Durumu: 1
  • 1.250,00TL

Lütfen Dikkat

Belirtilen fiyat sadece eser içindir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Eserleri, firmamızın özel anlaşmalı olduğu Aras Kargo ile göndermekteyiz. Eseri satın aldıktan sonra kargo ücretini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Eserin, kendi tercih ettiğiniz başka bir kargo firmasıyla gönderilmesini isterseniz, eseri satın alırken lütfen kargo firmasının adını belirtiniz.

Sefa Orcan Kimdir?

1958  İstanbul  doğumludur. Biyolog  olan  Sefa Orcan  İstanbul Üniversitesi  mezunudur.Yüksek Lisansını Boğaziçi Üniversitesi Biomedikal Mühendisliği dalında yapmıştır. Uzun seneler tıp sektöründe mesleğini sürdürmüştür. Lise yıllarında Ressam Mehmet Pesen ile başlayan resim serüvenini hala aynı heyecanla sürdürmektedir .Karakalem ile başladığı figüratif resim çalışmalarını daha sonra tutkunu olduğu Suluboya tekniğine  taşıyan  Orcan,  Son dönemlerde tematik çalışmalarını paylaştığı sergilerde sanatseverlerle buluşmakta ve özel resim dersleri vermektedir.

2000 – 2014 Çeşitli karma sergiler

2014 KOZZY  Kozyatağı Kültür Merkezi  - Can Dostlarımız     kişisel sergi

2015 KOZZY Kozyatağı Kültür Merkezi  - Can Dostlarımız 2  kişisel sergi

2016 Kadıköy Halk Eğitim Merkezi  - Dünya Kadınlar günü  özel Anadolu Kadınları Karma sergisi