SERGİ AMAÇLIDIR Bluz - "Küpeli" Kişisel Sergi - Burcu Başaran

Mikrofiber saten kumaşla üretilmiştir.

GÖMLEK: Ayaklı gömlek yakalı, büzgülü takma kollu, düğmeli kalın manşetli, önde tek sıra düğmeli ve hafif dökümlü şekilde üretilmiştir.

SÜSLEME: Göğüs üzerinde stilize küpe çiçeği kompozisyonu altın sim ile makine nakışı şeklinde işlenmiş beyoğlu taşlarıyla süslenmiştir. Altın metal düğmelerle tamamlanmıştır.

Bluz - "Küpeli" Kişisel Sergi - Burcu Başaran

  • Sanatçı: Burcu Başaran
  • Eser Kodu: BSB028
  • Stok Durumu: SERGİ AMAÇLIDIR
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Lütfen Dikkat

Belirtilen fiyat sadece eser içindir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Eseri satın aldıktan sonra, ödeme yapmadan önce kargo ücretini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burcu Başaran

1981’de Denizli’de doğdu. 2003 yılında Selçuk Üniversitesi Hazır Giyim Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi Giyim Sanatları Eğitimi Bölümü'nde ilk yüksek lisans eğitimini; 2012 yılında da Necmettin Erbakan Üniversitesi Resim İş Eğitimi Bölümü'nde ikinci yüksek lisans eğitimini tamamladı.

 

2019 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi Resim İş Eğitimi Bölümü'nde doktora eğitimini bitirdi. Selçuk Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Uygulamalı Sanatlar Eğitimi Bölümü'nde başladığı akademik hayatına Selçuk Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Moda Tasarımı Bölümü'nde devam etmektedir. Ulusal ve Uluslararası pek çok bilimsel ve sanatsal aktivitede bulunmuştur.