Eric Clapton Portre - Serdar Ersun

Suluboya, kalem

23 x 15 cm

Eric Clapton Portre - Serdar Ersun

  • Sanatçı: Serdar Ersun
  • Eser Kodu: SERDSB009
  • Stok Durumu: 1
  • 1.100,00TL

Lütfen Dikkat

Belirtilen fiyat sadece eser içindir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Eseri satın aldıktan sonra, ödeme yapmadan önce kargo ücretini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Serdar Ersun

Mart 1968, İstanbul doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’ da tamamladıktan sonra, sırasıyla Trakya Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi – İşletme Fakülteleri’nden mezun olmuştur.

 

Meslek hayatında Muhasebe Müdürü, Mali İşler Müdürü, Mali İşler Grup Müdürü, Mali Müşavir ve en son Bağımsız Denetçi unvanları ile farklı kurumlarda görev yapan sanatçı, küçük yaşlardan bu yana resim sanatına olan ilgisini meslek hayatının izin verdiği ölçüde hayata geçirmeye çalışmış ve son yıllarda suluboya ve akrilik çalışmalarına ağırlık vermiştir.

 

İyi bir Jazz, Blues ve Rock müziği dinleyicisi olarak bu ilgisini resimlerindeki portrelere de yansıtmaktadır. Evli ve bir çocuk babası olan sanatçı, resim yeteneğinin ailesinde birkaç kuşak öncesinden geldiğini düşünmekle birlikte, hayatının farklı dönemlerinde çeşitli sanat atölyeleri etkinliklerine katılarak bu yetkinliğini geliştirmek için çalışmıştır.